Slide background
Slide background
Slide background

EKO-Kursy na czasie!

Popularność Inseminacyjnych EKO-Kursów przerosła nasze oczekiwania. Dzięki mobilnym pomocom naukowym szkolenia pod kierunkiem Pani weterynarz Marietty Gąsiorowskiej, odbyły się już w wielu miejscach - w województwach: wielkopolskim, zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, a planowane są też szkolenia w województwie łódzkim i innych miejscach. Dla osób, które dopiero w tym momencie zdecydowałyby się zgłosić na szkolenie, mamy przykrą wiadomość - okres oczekiwania na wolne miejsca wynosi kilka miesięcy.

 

Poniżej przedstawiamy fotorelację z kursu inseminacji, który odbył się w Kościanie w dniach 8-11.01.2018. Zadowolenie na twarzach uczestników to dla nas żywy dowód trafności przygotowanej oferty i dobrej atmosfery w czasie szkolenia.

 

Gratulujemy wszystkim adeptom niełatwej sztuki inseminacji uzyskanych kwalifikacji i życzymy owocnego rozwoju hodowli. Ośmielamy się zapewnić, że genetyka z naszej oferty i dbałość o prawidłowy rozród wg wskazówek doktór Marietty Gąsiorowskiej to klucz do sukcesu, czyli zyskownej produkcji mleka.

 

na skróty

żywienie i higiena