Slide background
Slide background
Slide background

TWÓJ WYBÓR MA ZNACZENIE!

Logo Kupuj świadomie - Produkt polski

Szanowni Państwo, Drodzy Hodowcy,

 

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy przyłącza się do ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Kupuj świadomie - Produkt polski” !! (strona internetowa kampanii https://www.gov.pl/web/produktpolski)

 

Celem akcji jest zwiększanie wiedzy Polaków nt. znaczenia świadomych decyzji zakupowych i wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców. To niezwykle istotne, aby w tak trudnym czasie, który już teraz wiadomo odciśnie ogromne piętno na sytuacji ekonomicznej i gospodarczej w naszym kraju - polskie społeczeństwo zrozumiało wagę i znaczenie własnych, podejmowanych codziennie decyzji zakupowych.

 

Szanowni Państwo,

 

Wybieranie polskich produktów żywnościowych, wspieranie polskich producentów to praca dla nas i dla naszych bliskich, to przychody i zyski firm działających w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety.

 

Komunikujmy wspólnie i jednym głosem naszym rodakom, że „Twój wybór ma znaczenie!” Z punktu widzenia przyszłości polskiego rolnictwa oraz gospodarki to priorytet, nasz wspólny cel oraz społeczny obowiązek.

 

Kampania zainicjowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa od kwietnia br. rozpoczyna swoją dalszą kontynuację. Mając na uwadze prowadzone obecnie przez resort rolnictwa działania informacyjno-edukacyjne związane z kształtowaniem postawy patriotyzmu konsumenckiego, a także troskę o nasz kraj i naszą gospodarkę, zwracamy się do Państwa z prośbą o wspólne zaangażowanie się w prowadzoną kampanię.

 

Kampania oprócz swojego wymiaru ogólnokrajowego dotyczy również naszej firmy. Jesteśmy polskim producentem, zatrudniamy ponad dwustu pracowników i tu płacimy podatki. Codziennie wspieramy tysiące gospodarstw, do których docierają nasi pracownicy – podtrzymując ciągłość produkcji mleka i mięsa. Dlatego też liczymy na Was i Wasz wybór.

Kupujcie bydgoskie buhaje. Przedstawiamy Państwu godne polecenia rozpłodniki urodzone w oborach polskich hodowców.

 

Wycena kwiecień 2020 wybrane buhaje SHiUZ

na skróty

żywienie i higiena