Slide background
Slide background
Slide background

X-lecie Spotkań Dożynkowych w Dworku Prezydenta w Ciechocinku

Pan Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu SHiUZ, miał zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu z okazji wydania monografii poświęconej X-leciu dożynkowych spotkań w Ciechocinku. Uroczystość odbyła się w Dworku Prezydenta RP w dniu 20.10.2018 i zgromadziła przedstawicieli przodujących gospodarstw oraz firm i instytucji działających na rzecz rolnictwa w woj. kujawsko-pomorskim.

 

Gościem specjalnym uroczystości był Pan Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa, od początku obecny na "Dożynkach Rolników Pomorza i Kujaw". Nie mogło zabraknąć i tym razem jego słów, jak zawsze nie tylko uświetniających spotkanie, ale przede wszystkim inspirujących i wskazujących na konkretne rozwiązania bolączek zaangażowanych w produkcję rolno-hodowlaną.

 

Zarząd SHiUZ Bydgoszcz pragnie serdecznie pogratulować organizatorom ciechocińskich spotkań podejmowanej już przez dekadę pracy na rzecz popularyzacji i honorowania trudu oraz osiągnięć rolników regionu kujawsko-pomorskiego.

 

Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa, od zawsze uczestniczył w ciechocińskich spotkaniach dożynkowych Od lewej: Janusz Polak, dyrektor COI, Józef Łyczak, senator, ks. Grzegorz Karolak, proboszcz kolegiaty Świętych Apostołów Piotra i Pawła Zofia Kozłowska przekazuje pierwsze egzemplarze jubileuszowego albumu pt. 'Dożynkowe spotkania rolników Pomorza i Kujaw w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku 2009-2018'

na skróty

żywienie i higiena