Slide background
Slide background
Slide background

  

NASIENIE BUHAJÓW
Buhaje mleczne i mięsne o najwyższych parametrach
Oferujemy nasienie buhajów ras mlecznych i mięsnych. Preferowaną przez hodowców rasą krów mlecznych jest polska holsztyńsko-fryzyjska odmiany czarno-białej. Posiadamy także w naszej ofercie buhaje rasy h-f odmiany czerwono-białej  oraz buhaje innych ras mlecznych i mięsnych.
NASIENIE KNURÓW
SHiUZ w Bydgoszczy jest producentem nasienia knurów
W Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy produkujemy obecnie nasienie knurów w 4 Stacjach Unasieniania Loch. Posiadamy ponad 450 knurów reprodukcyjnych pochodzących z najlepszych stad zarodowych w Polsce, z importu i z firm hybrydowych.
ŻYWIENIE I HIGIENA
 
Cały czas poszerzamy naszą ofertę o środki niezbędne do chowu i hodowli zwierząt. Proponujemy szeroki wachlarz BOLUSÓW. Są to dodatki paszowe, które dzięki idealnie dobranej kompozycji składników mineralno-witaminowych w pełni zaspokajają potrzeby żywieniowe zwierzęcia na te elementy. Polecamy MIESZANKI PASZOWE oraz PROBIOTYKI, uzupełniające niedobory witamin i minerałów śladowych. W naszej ofercie można także znaleźć ŚRODKI DO MYCIA I DEZYNFEKCJI URZĄDZEŃ UDOJOWYCH oraz PREPARATY I DIPPINGI do utrzymania odpowiedniej higieny strzyków, zarówno przed, jak i po udoju. Oferujemy także różnego rodzaju ARTYKUŁY ZOOTECHNICZNE.
OBRÓT JAŁÓWKAMI
 
Zajmujemy się zakupem i sprzedażą jałówek cielnych, niecielnych i hodowlanych z pełną dokumentacją, wyselekcjonowanych przez zespół doświadczonych profesjonalistów. Z uwagi na długoletnią współpracę z wieloma hodowcami mamy możliwość uzyskania atrakcyjnych warunków zakupu oraz zagwarantowania wysokiej jakości oferowanych przez nas zwierząt. Długoletnia tradycja Spółki i jej stabilna pozycja na rynku daje Państwu pewność finansową zawieranych transakcji.

aktualności

Zjazd Delegatów Warmińsko-Mazurskiego Związku Hodowców Bydła Mlecznego
W dniu 3.06.2016 w Olsztynie odbył się Walny Zjazd Delegatów Warmińsko-Mazurskiego Związku Hodowców Bydła Mlecznego
czytaj dalej
Święto Mleka i Zwierząt Hodowlanych w Glinnej
Święto Mleka i Zwierząt Hodowlanych w Glinnej, które odbyło się w dniach 4-5.06.2016 r. to całkowicie nowe wydarzenie w województwie zachodniopomorskim
czytaj dalej
VII Majówka z Roltopem
Dnia 22 maja 2016 r. w miejscowości Wieliczki (pow. Olecko) mieliśmy zaszczyt jako SHiUZ Bydgoszcz Oddział w Olecku brać udział w „VII-ej Majówce z Roltopem”
czytaj dalej
Kolejne bliźniaki po buhajach ze SHiUZ-u !
Miło nam poinformować, że przyszły na świat kolejne bliźniaki po buhajach ze SHiUZ-u: u Państwa Marzeny i Jacka Kujawa  oraz u Pana Bartłomieja Harążka
czytaj dalej
Wystawa Zwierząt Hodowlanych - Płoniawy-Bramura
29 maja 2016 r. w miejscowości Płoniawy-Bramura odbyła się XVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podczas której z przyjemnością nagradzaliśmy hodowców
czytaj dalej
Rocznica poświęcenia sztandaru Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła
Już cały rok kujawsko-pomorscy hodowcy kroczą dumnie pod własnym sztandarem. Właśnie obchodziliśmy pierwszą rocznicę ufundowania i poświęcenia tego znaku jedności i współpracy.
czytaj dalej
Zielona Gala w Szepietowie
W dniach 28 i 29 maja w Szepietowie po raz jedenasty odbyła się Zielona Gala i Podlaskie Targi Budownictwa, podczas której rolnicy z Podlasia mieli okazję obejrzeć najnowszy sprzęt rolniczy
czytaj dalej
Pożegnanie
Pożegnaliśmy dziś Kolegę i długoletniego pracownika SHiUZ w Bydgoszczy Fidelisa Michałowskiego
czytaj dalej
Jubileusz 20-lecia EURO-PASZu
W dniu 21 maja nasi przedstawiciele mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystości 20-lecia Firmy EURO-PASZ w Nowej Wsi Wielkiej
czytaj dalej
więcej
AKADEMIA GENOMOWA
Ocena genomowa – przyszłość hodowli w Polsce i na świecie
Sierpień 2014 był przełomowym miesiącem w rozwoju polskiej hodowli bydła mlecznego. Po raz pierwszy opublikowano wówczas wyniki oceny wartości hodowlanej buhajów uzyskane w oparciu o badania ich DNA, czyli zapis genetyczny.
Ocena buhajów genomowych to prawdziwa rewolucja w hodowli! Taka oferta nigdy wcześniej nie trafiła do hodowców w Polsce
Katalog Buhajów - kwiecień 2016
 
Spójrz w przyszłość i rozpocznij wielką rewolucję w hodowli – z nami bliżej sukcesu
 

APLIKATOR


Producent: HYPRED
  Produkt służy do aplikacji bolusów dożwaczowych i doczepcowych u bydła dorosłego. Przed użyciem obejrzyj instrukcję aplikacji bolusa.

 ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy w siedzibie SHiUZ w Bydgoszczy: tel. kom. 690 495 491, tel. 52 328 03 01 wew. 145,

we wszystkich oddziałach i placówkach terenowych: Dane kontaktowe

oraz poprzez menedżerów i kierowników rejonu.ŻYWIENIE i HIGIENA - cała oferta

multimedia

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami wideo. W kolejnych filmach będziemy poruszać zawsze aktualne problemy.
  • Uroczyste powołanie polsko-francuskiego konsorcjum EBP

  • Oferta EXCLUSIVE: MAXIMUS

  • Akademia Genomowa cz. 1

  • Akademia Genomowa cz. 2

  • Tajemnica sukcesu - to dobre geny

żywienie i higiena

PYTANIE DO SPECJALISTY

 

Jeśli masz pytanie dotyczące hodowli bydła, jeśli nurtuje Cię jakiś problem w Twoim stadzie, nie wahaj się zapytać o to naszych ekspertów hodowlanych - e-mail: pytaniedospecjalisty@shiuz.pl